Site Rengi


Kampanya Spotu Başlığı
Bu alana opsiyonel bir kampanya/duyuru/açıklama ekleyebilirsiniz.
BUTON METNİ

Jakarta Modest Fashion Week, Dünya Modasını Asya’da Buluşturdu!

Jakarta Modest Fashion Week, Dünya Modasını Asya’da Buluşturdu!

Asya’nın ilk modest moda haftası, Jakarta Modest Fashion Week yankıları sürüyor!

Global Modest Fashion Week marka sahibi, Türkiye merkezli Think Fashion ve Endonezya organizasyon partneri #Markamarie tarafından organize edilen Jakarta Modest Fashion Week, Gandaria City’de 21 ülkeden 51 katılımcı markayı ağırladı.

Endonezya’nın en büyük uluslararası moda organizasyonu olma ünvanını kazanan JMFW, uluslararası basın, sektör liderleri, bloggerlar ve moda severler tarafından büyük ilgi gösterdi.

Defile, marka stantları, söyleşi ve atölye çalışmalarıyla dolu dolu geçen 4 gün, modest giyim trendlerinin nabzını tuttu.

Modest Fahion Week kurucu ortağı Özlem Şahin, ”Jakarta Modest Fashion Week’in bir çok ilke imza attığını ve Asya pazarında yerini almak isteyen tasarımcı ve markaları organizasyon sonrasında da desteklemeye devam edeceklerini” belirtti.

Endonezya’nın global olarak en büyük modest giyim pazarlarından biri olduğunun altını çizen Modest Fashion Week kurucu ortaklarından Franka Soeria; ”farklı ülkelerin moda trendlerini Endonezya’da buluşturdukları için onur duyduğunu” ekledi.

Türkiye’den de Zühre, Modanisa ve Yours Truly, markalarının katıldığı #JMFW haute couture tasarımlardan doğa dostu tasarımlara, günlük giyimden spor giyime global modest giyim trendlerini altını kalın harflerle çizdi.

Organizasyonun en ilgi çeken defilelerinden biri ise Asian Para Games x JMFW ortaklığı ile gerçekleşen ”Engelliler için Düşle ve Tasarla” defilesiydi. Türkiye, Almanya ve Endonezya’da engelli bireylerle yapılan tasarım atölyeleri sonucunda ortaya çıkan tasarımlar büyük alkış topladı. Asian Para Games serbest yüzücülerinden olan Laura Aurelia Dinda’nın da podyumda yürüdüğü defilede Dinda duygularını şöyle açıkladı: ” Farkındalık yaratmak için podyuma çıkma düşüncesi beni çok heyecanlandırdı. Yaşamın her alanında tüm engelli bireylerin de eşit fırsatlara sahip olması diliyorum.”

Endonezya’nın en büyük mağaza zincirlerinden olan Metro mağazalarındaki 8 Modest Fashion Week satış noktası ile Asya’nın kapıları yabancı tasarımcı ve markalara açılmış oldu.

Global olarak modest giyim sektörüne yön veren organizasyonlara imza atan Think Fashion, Mart 2019’da Dubai Modest Fashion Week ile hız kesmeden organizasyonlara devam edeceği müjdesini verdi!

17 Haziran 2016
147 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

  1. Melda Soylu dedi ki:

    I don’t see you planning for old age. I got plans. I’m gonna turn my on/off switch to off. I’m gonna take action. It’s time to check my retirement fund. Damn! Still only 1 00 dollars.

    1. safirtema dedi ki:

      Well, down to my last lottery ticket. Cherry. Cherry! Mule. Crud! You got six bucks left to retire on. I recommend Tender Vittles. You’re opening a retirement account for $6? I’m sure a wealthy mule farmer like you knows we charge a $10 monthly fee.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?