Site Rengi


Tumı Kadını Yeni Sezonda Gücünü Rosarıo Dawson’dan Alıyor!

Tumı Kadını Yeni Sezonda Gücünü Rosarıo Dawson’dan Alıyor!

TUMI’nin lüks kadar konforuna da önem veren, ayrıcalıklı ve stil sahibi kadınını resmeden Rosaria Dawson, yeni sezon için hayata geçirilen reklam kampanyasında birbirinden çarpıcı karelere imza attı!

Tumı Kadını Yeni Sezonda Gücünü Rosarıo Dawson’dan Alıyor!
Sin City, Seven Pounds gibi ünlü sinema filmlerinin, Daredevil, Jane the Virgin gibi izlenme rekorları kıran dizilerin ses getiren oyuncusu, dünyaca ünlü, ödüllü aktris Rosario Dawson, sonbahar – kış 2018/ 2019 koleksiyonu içi moda dünyasının ayrıcalıklı ve ünlü markası TUMI’nin kampanya yüzü oldu!

ALMA, MTV, OFTA gibi uluslararası ödüllere layık görülen, ünlü çizgi roman serisi Sin City’nin beyaz perde uyarlamasında, oyunculuk alanındaki başarısını, oldukça çarpıcı bir performansla gözler önüne seren Hollywood aktrisi Rosaria Dawson, moda dünyasının ayrıcalıklı markası, valizleri, aksesuarları ve çanta tasarımlarıyla prestijini nesilden nesile taşıyan TUMI’nin Sonbahar – Kış 2018/ 2019 kadın koleksiyonunun yüzü oldu!

TUMI’nin kampanyasında, tüm engelleri aşan, zorlukların üstesinden kolaylıkla gelen, güçlü ve ayağı yere basan, yeni deneyimlere açık, içindeki seyyah ruhla dünyanın en çarpıcı ve gizemli yerlerini keşfe çıkan kadınları temsil eden Rosario Dawson, kadın koleksiyonundaki yeni sezonun ana teması olan “kadın gücünü” ortaya koyuyor. TUMI’nin özgür ruhlara ithafen tasarladığı, Georgica Mezzanine, Voyageur ve Mariella modelleriyle kampanya çekimlerini gerçekleştiren Rosario Dawson, iş ve günlük yaşam koşuşturmasında, hem şık, hem de konforlu hissetmek isteyen kadınları yeni sezon koleksiyonunu keşfetmeye çağırıyor.

Ayrıcalıklı, güçlü, özgün ve özgür, konforlu olduğu kadar stil sahibi duruşuyla, moda dünyasının en karakteristik DNA’sına sahip olan TUMI, ünlü oyuncu ile yollarının birleşmesini, Rosario Dawson’ın hem kariyerinde, hem de kişisel yaşamında aynı çizgide ve markanın felsefesinde bir bakış açısına sahip olmasına bağlıyor.

Ödüllerle taçlandırdığı kariyer başarısındaki en büyük ilham kaynağının, maceraperest ruhla gelen seyahat tutkusu olduğunu vurgulayan Rosario Dawson’ın TUMI ile Sonbahar – Kış 2018/ 2019 yeni sezon koleksiyonu için bir araya geldiği çarpıcı kampanya, tüm kadınları içlerindeki gerçek gücü, özgünlüğü ve özgür ruhu yaşamaya davet ediyor!

17 Haziran 2016
3.826 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?